Ons Museum
-----
Raad van Bestuur
Heemkundekring
-----
Praktische Info
Museum - Kring

Koninklijke Kring voor Heemkunde Kontich VZW
Zetel: Duivenstraat 22
B-2550 Kontich
Correspondentieadres: idem
Tel.: 03/457.86.04
(alleen maandagavond tussen 20h00 en 22h00)
Stichtingsdatum: 14 december 1943
Jaar vzw: 1957
Ondernemingsnummer: 410.015.238
Website: www.museumkontich.be
E-mail: heemkunde.kontich@gmail.com
Rekening: IBAN: BE77 4155 0442 2142
BIC: KREDBEBB

RAAD VAN BESTUUR HEEMKUNDEKRING


Voorzitter

Frank Hellemans
Hoge Akker 64
B-2550 Kontich
Tel. 03/457 63 24
frankhellemans@msn.com

Planning
Chris Claes
Drabstraat 36
B-2550 Kontich
chris.claes@telenet.be


Merklappengroep ("De Lapzussen")
Erica Uten (Contactpersoon)
Tichelstraat 128
B-3540 Schulen
Tel. 013/55 42 14
GSM: 0486/51 67 07
erica.uten@outlook.com

Bestuurslid - Webmaster
Guido Pede
Ferdinand Maesstraat 61
B-2550 Waarloos
GSM: 0473/33 67 89
pede.guido@skynet.be

Bestuurslid
Erwin Van de Velde
Duffelsesteenweg 345
B-2550 Kontich
Tel. 03/457 69 76


Conservator
- Penningmeester - Ondervoorzitter

Guido Theys
Duffelsesteenweg 192
B-2550 Kontich
Tel. 03/457 54 68
GSM: 0475 52 24 90
guido.theys@telenet.be

Secretaris
Paul Wyckmans
Keizershoek 47
B-2550 Kontich
Tel. 03/289 90 47
paul.wyckmans@telenet.be

Bestuurslid - Netwerkbeheer
Pieter Celis
Roetaard 76
B-2547 Lint
Tel. 03/457 33 37
GSM: 0494/56 06 73
pietercelis@gmail.com

Bestuurslid - Bibliothecaris
Paul Catteeuw
Jan-Baptist Reykerslaan 28
B-2550 Kontich
Tel. 03/457 19 38
GSM: 0495/64 84 45
paul.catteeuw@telenet.be

Zoeken in onze website


Updated: 22/03/2017
© 2003-2017 - MuseumKontich - Alle rechten voorbehouden